Najtańszy wkład do lusterka samochodowe do wszystkich typów pojazdów można kupić już za 20 zł

Lusterka samochodowe należą do części, które wymienia się najczęściej. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, np. podczas cofania, i uszkodzimy lusterko. Czasem pęknie jedynie wkład do lusterka. Ale niekiedy zdarza się, że urwiemy całe lusterko.

Na częste zniszczenia lusterka narażeni są właściciele pojazdów mieszkający w miastach, nie posiadający garażu. Są oni zmuszeni zostawiać auto na osiedlowym parkingu. Jak wiadomo, chuligani to ludzie, którym wszystko przeszkadza, czasem bez powodu. Może się akurat zdarzyć, że nie spodoba mu się lusterko w naszym wozie albo postanowi zrobić nam na złość i zdemoluje lusterko albo porysuje ostrym przedmiotem wkład do lusterka.

Na takie okoliczności praktycznie nie można się przygotować. Musielibyśmy za każdym razem odkręcać lusterka. Nie pomaga nawet ich chowanie, tj. zaginanie do wnętrza.

Innym sposobem jest wykupienie miejsca na parkingu strzeżonym. Lecz to kosztuje. Bardzo często właściciele parkingów każą sobie słono płacić, a i tak nie dają absolutnej gwarancji, że naszemu samochodowi nie przydarzy się nic złego podczas postoju na takim parkingu.

Można wreszcie postarać się o garaż albo zamieszkać na osiedlu strzeżonym, na które dostęp mają tylko mieszkańcy i osoby upoważnione. Ale brzmi to trochę nierealnie, żeby przeprowadzać się z powodu lusterek samochodowych.

Najracjonalniej będzie znaleźć tani sklep, w którym dostaniemy wszystkie części samochodowe, także lusterka.